live
Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Садовий нарікає, що ОТГ роздали землю, а сам роздерибанив значно більше, - активісти


фото: malogoloskivska.com.ua
Мер та його підлеглі звинувачують голів та депутатів рад, що увійшли до Львівської міської громади у тому, що вони напередодні приєднання роздали землі.

Проте не згадують, що в одному лише районі "Під Голоском" останніми роками за сумнівними схемами перейшли у приватні руки десятків гектарів території, де виросли чисельні новобудови без найнеобхіднішої інфраструктури.

Про це активісти, які борються з забудовами нагадали на Фейсбук-сторінці "Вулиця Малоголосківська", інформує "Еспресо.Захід".

"Важко собі уявити глибину розпачу, коли ти, будучи мером, надіявся дерибанити землі свіжоприєднаних ОТГ, а їхні керманичі скористались цією нагодою в останні секунди приєднання, бо знали, куди і до кого приєднуються! Кумедно, вельми кумедно, коли Садовий говорить про незаконно розподілені землі доєднаних територій в той час, як сам роздерибанив "Під Голоском" за схемою садових кооперативів на мільярдні суми! Коли глянути в документацію "Під Голоском", то це заледь не райський кутик: більше 40 гектарів садово-городніх кооперативів з перспективою малоповерхової забудови. Але за фактом перші з них – це "ганьба в бетоні", - йдеться у дописі.

Також у ньому вміщено посилання на "програмну" статтю заступника Андрія Садового Любомира Зубача з воланнями про те, що місцеві громади не дочекались приєднання до Львова, а самі вирішили роздати значну частину "вільних" земель. Далі наводяться цифри по кожному з населених пунктів.

Та вони не до порівняння з тими схемами, які відбувалися у Львові. То ж активісти стверджують, що ніхто з місцевих голів чи депутатів не мали сумнівів, що цінна приміська земля після приєднання до Львова перейде у повне і безперешкодне управління "команди Садового". А це може означати лише одне – розподіл земель за хитромудрими схемами та тотальна забудова за прикладом району "Під Голоском":

"То ж чим гірші керівники межуючих ОТГ? Приклад мали, "Лиса Микиту" читали, совість приспали – все по феншую українського розливу".

Як підтвердження цих слів вже чуємо риторику Андрія Садового, який ці землі ставить у залежність до інфраструктурних проєктів: мовляв, ви роздали ділянки, то ми вам не зробимо дороги, чи дитячого садка.

"На мою думку, це нечесно – ти приїжджаєш у громаду, тобі говорять: "Андрію Івановичу, біда! Треба добудувати садочок, він недобудований останніх 25 років. Треба там у школі ремонт". Я говорю: "Друзі мої, а 50 гектарів, які роздано безоплатно, – що то таке?" "Ой, то так сталося якось так, ми не розуміємо". Ось вам гроші на садочок, на школу, на інші речі! Ми ж то продаємо у Львові землю", - розповідав у інтерв’ю своєму родинному медіа Андрій Садовий.

Тобто, зі слів міського голови, він спить і думає про соціальну інфраструктуру міста, а десятки гектарів садових кооперативів перетворились у затишні низькоповерхові райони з повним забезпеченням соціальною інфраструктурою. Насправді все виглядає навпаки – і люди це чудово розуміють. Львів поглинає тотальна забудова, а натомість впродовж останніх років не здано жодної нової школи, дитячого садочка, амбулаторії чи дороги. І, знову ж, приклад з досвіду мешканців вулиці Малоголосківської:

"Переущільнені квартали багатопід’їздних десятиповерхівок з порушенням зонінгу, без дотримання норм інсоляції, без доріг, хідників, прибудинкових просторів та життєзабезпечувальної соціальної інфраструктури".

Натомість, для простого порівняння, у районах Львівщини за останні роки збудовано 23 садочки та 14 шкіл. Про це повідомляв голова Львівської ОДА 2014-19 років Олег Синютка:

"За 4 роки і 5 місяців своєї каденції, перебуваючи на посаді голови обласної державної адміністрації – ми ввели у експлуатацію на території області 23 садочки та 14 шкіл. Це той реальний результат, при бюджеті львівської області який був у 40 разів менший за сьогоднішній бюджет міста Львова".

То ж що тут дивного, що люди не повірили обіцянкам Львівської "метрополії"?

Заради справедливості нагадаємо, що у районі вулиці Малоголосківської ведеться будівництво дитячого садка. Правда зусиллями забудовника, який передає його на баланс міста. Перед виборами Андрій Садовий обіцяв, що його здадуть в експлуатацію ще восени минулого року, проте вкотре не дотримав слова.

Мальовниче відео про візит міського голови на будівництво садка і його обіцянки:

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

новости партнеров

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

27 февраля, 2021 суббота

26 февраля, 2021 пятница

25 февраля, 2021 четверг

24 февраля, 2021 среда

Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введите слово, чтобы начать