live
Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Не отримаємо цього року траншу МВФ – не зможемо обслуговувати державний борг", – Новак


фото: скріншот з відео
Ось чому, на думку економіста і політолога Андрія Новака, президент вирішив заборонити трансляцію проросійських телеканалів, а СБУ - оголосила про підозру у державній зраді блогеру Шарію. Все це робиться для того, аби переконати МВФ дати Україні грошей

Таке припущення Андрій Новак висловив в ефірі програми "Головне" телеканалу "Еспресо".

"Не виключаю, що активність української влади напряму пов’язана з продовженням співпраці з МВФ і отриманням Україною наступних траншів. Дефіцит держбюджету 2021 року у 246 млрд гривень, без траншів МВФ Україна, безумовно, у поточному році покривати не зможе", - переконаний економіст.

Додає: ми ще не знаємо, які у нас будуть подальші кроки у зв’язку з пандемією – чи будуть ще вводитися локдауни, і якщо так, то на який термін. "Обмеження, пов’язані з локдауном, суттєво впливають на економічну ситуацію у країні, зокрема на сплату податків до бюджету і, відповідно, до спроможності державного бюджету, до можливості виконувати всі витратні статті, у тому числі статті по сплаті державного боргу. Якщо у цьому році ми, не дай Бог, не отримаємо жодного траншу від МВФ (а з траншем МВФ пов'язаний і транш від Європейського Союзу – 600 млн євро, тобто спочатку транш від МВФ, а тільки тоді – від ЄС), самостійно, силами лише нашого державного бюджету, його надходжень обслуговувати державний борг ми не зможемо".

  • Нагадаємо, Місія Міжнародного валютного фонду 13 лютого завершила роботу в Україні. Сторони не домовилися про перегляд програми stand by. "Обговорення було продуктивним, однак потрібен більший прогрес на користь завершення першого перегляду програми. Дискусії будуть продовжуватися", - повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Усі попередні випуски програми "Головне" можна переглянути тут.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 

 

 

новости партнеров

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

27 февраля, 2021 суббота

26 февраля, 2021 пятница

25 февраля, 2021 четверг

24 февраля, 2021 среда

Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введите слово, чтобы начать