live
Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Поліцію Львівщини очолив Олександр Шляховський


фото: поліція Львівської області
Сьогодні відбулося представлення головного поліянта.

16 лютого особовому складу поліції Львівщини представили нового очільника. Ним став 38-річний полковник Олександр Шляховський. До цього він очолював поліцію Закарпаття, а ще раніше відповідав за роботу кримінальної поліції на посаді заступника начальника Нацполіції Київщини. Представив Олександра Шляховського на новій посаді керівник Нацполіції України Ігор Клименко, передає "Еспресо.Захід".      

Голова Національної поліції України Ігор Клименко звернув увагу керівників служб та підрозділів поліції Львівщини на окремі недоліки в роботі, а також окреслив коло завдань, на вирішення яких необхідно звернути увагу у першу чергу.

"Ми повинні вибудувати систему чіткого реагування на заяви та повідомлення громадян: де б не жила людина, вона повинна знати, що у випадку необхідності, в чітко визначений термін, до неї прибуде поліцейський та надасть їй необхідну допомогу. Перед новим очільником поліції Львівщини стоїть головне завдання – сформувати безпековий простір та вибудувати роботу новостворених територіальних підрозділів у чіткій цілісній вертикалі структури Національної поліції. Кожен поліцейський повинен розуміти, що відбувається в поліції і які його завдання", - зазначив під час призначення Ігор Клименко.

Олександр Шляховський, своєю чергою, подякував за довіру та запевнив, що готовий брати на себе відповідальність за безпеку громадян, а також забезпечити відкритість та прозорість своєї роботи.

  • Нагадаємо, учора, 15 лютого, Василь Віконський, який близько 1,5 року обіймав посаду керівника поліції Львівської області, подав у відставку.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал

новости партнеров

5 марта, 2021 пятница

4 марта, 2021 четверг

3 марта, 2021 среда

5 марта, 2021 пятница

4 марта, 2021 четверг

3 марта, 2021 среда

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

27 февраля, 2021 суббота

26 февраля, 2021 пятница

Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введите слово, чтобы начать