live
Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Добрі мамині казки" святкують день народження


фото: фейсбук-сторінка Лесі Кічури
Відомому соціально-книжковому проєкту виповнилося чотири роки.

Саме сьогодні чотири роки тому – у Міжнародний день дарування книг – львівська журналістка та письменниця, кандидатка наук із соціальних комунікацій Леся Кічура створила відомий нині соціально-книжковий проєкт "Добрі мамині казки", який має на меті популяризувати читання для молодшого шкільного віку через особисті зустрічі з автором, і про який сьогодні знають уже не тільки в Україні, а й у Польщі, Франції, Італії, інших країнах, інформує "Еспресо.Захід".

Як розповіла нам Леся Кічура, цей проєкт виник із маленької мрії – видати книжку казок і заспокоїтися. Така книжка накладом 2 тисячі примірників вийшла і була спрезентована якраз у Міжнародний день захисту дітей. Однак до Нового року довелося робити ще кілька додруків, довівши наклад до 6 тисяч. Адже запрошення виступити  перед дітьми зростали в  геометричній прогресії, а самі книжки розліталися як гарячі пиріжки.

Відтак уже 5 січня наступного року Леся Кічура представила цілком нову книжку, вперше примірявши на себе образ Казкової феї. Й ініціатива вийшла настільки вдалою, що інакше, ніж "наша Казкова фея" дитяча спільнота вже її і не сприймає.

"Я глибоко переконана, що шлях книги з полиці книжкової крамниці до дитячого серця і від  спілкування з автором  до дитини – це два цілком різні шляхи, - каже  лауреатка літературної премії імені Наталі Забіли Леся Кічура. – Я вирішила спробувати другий і не прогадала. Тим більше, сьогодні, коли роль соціальних мереж в житті людини важко переоцінити. Уявіть собі, недавно у мене замовили  мої книги аж у Сантьяго. Це в Чилі у Латинській Америці. Цілий рік жінка-українка, яка там зараз живе, стежила за моїми дописами у цих мережах, щоб вирішити для себе, чи варто замовляти у мене книги для своїх дітей аж у таку далечінь. А почула про мене в Лондоні, де її діти ходили до школи".

За словами Лесі Кічури, перша книга з її проєкту "Добрі мамині казки" (а в ньому побачили світ уже 6 її книжок і що цікаво – чотири видані також шрифтом  Брайля) дали їй відчуття ейфорії та впевненості у своїх силах. А вірити у свої сили, попри усі перепони – необхідно. Тільки з цією вірою прийде успіх.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

новости партнеров

5 марта, 2021 пятница

4 марта, 2021 четверг

3 марта, 2021 среда

5 марта, 2021 пятница

4 марта, 2021 четверг

3 марта, 2021 среда

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

27 февраля, 2021 суббота

26 февраля, 2021 пятница

Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введите слово, чтобы начать