live
Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Головнокомандувача Хомчака треба замінити. Він веде неправильну політику у військах", – Дмитро Корчинський


фото: фейсбук
За останні сім днів в українських збройних силах п'ятеро вбитих та восьмеро поранених – ця кількість наближається до показників, які були до перемир’я.

Про це в ефірі програми  "Еспресо" "Борковський & Валевська"  заявив ветеран російсько-української війни, громадський діяч, літератор Дмитро Корчинський, передає "Еспресо.Захід".

"Армія, яка не воює на передовій, втрачає боєздатність. Це реальність Ми дали можливість ворогам укріпити свої позиції, розширити та  покращити їх.  Вони  окопалися на 150 м до наших позицій. Нормально працюють їхні снайпери, – каже Дмитро Корчинський. – Протиснайперську боротьбу неможливо вести своїми снайперами. Вона ведеться артилерійським вогнем. На кожен снайперський постріл потрібно випалювати великий квадрат мінометним вогнем наприклад чи своїм градом. Тільки так це працює. Пасивна оборона  неефективна, тому ми маємо втрати".

При цьому, на думку Дмитра Корчинського, втрати могли б бути меншими. Але через те, що зараз в армії на відповідальні посади призначають "неадекватних людей", зруйнована система евакуації людей з поля бою. Тобто частина поранених могла б вижити, якби їх вчасно евакуювали. Відтак першим, що мав би зробити президент у цій ситуації – замінити головнокомандувача збройних сил Руслана Хомчака.

"Хомчак веде абсолютно неправильну політику у військах. Що таке неправильна політика у військах під час війни? Якщо командир будь-якого рівня, починаючи від командира взводу і до командира бригади, відзначився чимось видатним, його одразу треба підвищувати на одну сходинку. Якщо він допустив якийсь промах, його потрібно понижувати і жорстко карати, – каже Дмитро Корчинський. – У нас все відбувається навпаки: командирами бригад призначаються люди, які допустили боягузтво або втратили свої позиції. Тобто люди, які є зручні командуванню. Командири займаються написанням папірців, а не війною. Вони бояться ініціативи, бо її ініціативу не заохочують. Це поза сумнівом провина головнокомандуючого і генерального штабу. Усе це необхідно міняти і міняти дуже швидко… Треба заохочувати наших солдат до війни на випередження".

  • Нагадаємо, програма "Борковський & Валевська" виходить щоп'ятниці о 21:15 на телеканалі "Еспресо".
  • Усі попередні програми "Борковський & Валевська" можна переглянути тут.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

 

новости партнеров

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

2 марта, 2021 вторник

1 марта, 2021 понедельник

28 февраля, 2021 воскресенье

27 февраля, 2021 суббота

26 февраля, 2021 пятница

25 февраля, 2021 четверг

24 февраля, 2021 среда

Спутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризация-Н. Символьная скорость 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введите слово, чтобы начать